Wynajem namiotów i dmuchańców logo firmy Pod chmurką
Wynajem namiotów i dmuchańców logo firmy Pod chmurką

Witamy Państwa w wypożyczalni namiotów i dmuchańców „Pod chmurką”. Jesteśmy nowo powstałą firmą z ogromnym zapałem i energią do pracy!

Zajmujemy się krótkoterminowym wynajmem namiotów bankietowych oraz kompleksowego wyposażenia na potrzeby wydarzeń organizowanych w plenerze.

Obsługujemy wesela, urodziny, chrzciny, komunie w zaciszu przydomowego ogrodu oraz imprezy firmowe, dożynki, festyny i pikniki rodzinne.

Nasze namioty wykonane są z wysokiej jakości materiału PVC, który doskonale izoluje od negatywnych warunków atmosferycznych takich jak wiatr czy deszcz.
Zapewniamy montaż i demontaż urządzeń we wskazanej lokalizacji.
Sprzęt jest nowy – w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Nie zapominamy o najmłodszych. Podczas gdy dorośli bawią się w namiotach imprezowych, dzieci wcale nie muszą się nudzić! Oferujemy wysokiej jakości zjeżdżalnie oraz zamki dmuchane, które pozwolą najmłodszym gościom spożytkować nadmiar energii i wybawić się na całego. Atrakcje dla dzieci posiadają niezbędne przeglądy techniczne oraz ubezpieczenie, dzięki czemu korzystanie z nich pozbawione jest jakiegokolwiek ryzyka.

Nasz zespół tworzą młode, energiczne i dobrze zorganizowane osoby, które indywidualnie podchodzą do każdego zamówienia i Klienta.


Gwarantujemy miłą obsługę i rozsądne ceny!

Zespół „Pod chmurką”